آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان بوده است. و فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. لذا به منظور داشتن یک خرید مطمئن شما می توانید طی مدت زمان 5 روز از زمان خرید، کالای مورد نظر خود را بازگردانید. اما شاید سوالات زیادی راجع به شرایط بازگشت، مراحل بازگشت و هزینه ها داشته باشید. نگران نباشید، تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان آماده کمک به شما عزیزان است.

زمانی که محصول  به دست شما عزیزان می رسد، ممکن است:

 • محصول شما، از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته یا دارای آسیب دیدگی باشد که در این صورت اصلا جای نگرانی نیست، مبلغ هزینه کتاب به همراه هزینه ارسال به شما باز خواهد گشت.
  کافیست طی مدت زمان 24 ساعت با شماره پشتیبانی سایت فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید. هماهنگی های بعد از این از طریق پشتیبانی انجام خواهد گرفت.
  محصول مورد نظر را از بسته بندی خارج نکنید و به همان شکلی که ارسال شده مرجوع نمایید. در نظر داشته باشید که چنانچه شما چند کتاب خریداری کرده باشید و فقط یک کتاب از این کتب دارای مشکل باشد، فقط هزینه همان کتاب عودت می گردد.
 • در صورت انصراف از خرید شما مشتری گرامی می توانید پس از دریافت محصول اقدام به بازگشت آن نمایید.
  شما می توانید کالای خریداری شده خود را در صورتی که بسته بندی آن باز نشده و هیچ استفاده ای از محصول نشده باشد، طی مدت 5 روز از زمان خرید مرجوع کنید.
  توجه داشته باشید که جعبه و بسته بندی محصول باید به همان صورت که ارسال شده بازگشت داده شود.
  در صورت انصراف از خرید هزینه ارسال و مرجوع کردن کالا و هزینه بازگشت آن به عهده خود خریدار خواهد بود و حداکثر محصول قابل عودت، تعداد پنج محصول برای نخستین بار می باشد.
  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان اطلاع دهید.

توجه داشته باشید این روند برای خرید آنلاین در نظر گرفته شده است و اگر شما محصولی به صورت آنلاین خریداری کرده اید می توانید بدین صورت محصول خود را مرجوع نمایید.

همچنین مدت زمان ضمانت بازگشت کالا برای سفارشاتی که از 25 اسفند تا 13 فروردین ثبت شده اند، تا آخر فروردین ماه می باشد.

کالا را چطور جهت بازگشت به ما ارسال کنید:

 • تماس با تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان
 • پس از دریافت و بررسی درخواست عودت توسط کارشناس پشتیبانی، با متقاضی بازگشت کالا تماس گرفته می‌شود و هماهنگی های لازم جهت زمان بازگشت کالا انجام خواهد شد. کالای بازگشتی مشتریانی که در شهر تهران ساکن هستند فقط با استفاده از الو پیک، پست سفارشی انجام می شود. مشتریانی که در شهرستان ها هستند می توانند از طریق پست سفارشی یا باربری کالای بازگشتی را مرجوع نمایند.

آدرس ما برای ارسال: تهران، میدان انقلاب – ضلع جنوبی شرقی – پلاک ۹ – فروشگاه پارسیان، کد پستی: – و شماره تلفن: 66174724-021

 • کالای بازگشتی پس از دریافت، ابتدا توسط کارشناسان تیم پشتیبانی بررسی و در صورت تایید ادعای مشتری و سلامت کالا، مبلغ خریداری شده طی مدت زمان 3 روز کاری به نام خریدار،  به حساب مشتری واریز می شود.

هزینه بازگشت کالا چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد، آسیب دیدگی یا وجود مغایرت مورد تایید کارشناسان پشتیبانی فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان باشد، هزینه ارسال بر عهده ما خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن مغایرت یا ایراد از سوی کارشناسان فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

زمان و نحوه بازپرداخت:

در صورت تایید مغایرت کالا و یا خطا در ارسال سفارش پس از تایید کارشناسان ما، مبلغ پرداخت شده توسط شما طی مدت زمان 3 روز کاری به شماره حساب اعلام شده به نام خریدار بازگردانده می شود و در سایر موارد 3 روز کاری پس از عودت کالا این امر انجام می گردد.

در صورت تصمیم شما مبنی بر تعویض خرید، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و بازگشت، به هیچ وجه در باز پرداخت یا تعویض کالا لحاظ نمی‌شود.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه اینترنتی کتاب های زبان بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند.

همچنین، در زمان کمپین ها، جشنواره های فروش و نمایشگاه ها فروش نهایی بوده و امکان مرجوع وجود ندارد.