وبلاگ

توضیح جامع کتاب های four corners

four corners

توضیح جامع کتاب های four corners

کتاب های four corners دارای 4 سطح می باشد که یکی از بهترین روش های یادگیری مهارت چهار گانه (مکالمه، درک مطلب، شنیدن، نگارش) می باشد، امروزه بسیاری از هنرجویان زبان انگلیسی بسیار سخت می توانند تسط کامل به این مهارت چهار گارنه را به دست بیاورند، اما مجموعه کتاب های four corners این امکان را میسر ساخته است.

– هر چهار مجموعه از این کتاب ها خود دارای سه کتاب مجزا می باشند که در ادامه به توضیح این کتاب ها می پردازیم:

 • Student’s book /کتاب اصلی:

هر بخش از کتاب Student’s book شامل 12 درس می باشد، که از ویژگی های آن می توان به روان بودن لغات جدید برای آموزش، یادگیری نحوه صحیح تلفظ کلمات جدید، فایل صوتی که بسیار در تلفظ درست موثر می باشد، توضیح روان گرامر و همچنین خواندن و درک مطلب اصطلاحات کاربردی اشاره کرد.

 • Work book

کتاب دیگر به نام کتاب کار یا همان work book می باشد، که در هر بخش از این کتاب با توجه به درس آموخته شده تمریناتی برای یادگیری و تسلط کامل بر هر بخش قرار داده شده است که زبان آموزان با حل این تمارین میتوانند تسلط  بسیار خوبی بر همان بخش که یاد گرفته اند داشته باشند.

 • Teacher book

و اما آخرین کتاب به نام کتاب راهنمای مدرس می باشد، در این کتاب که مخصوص مدرسین این کتاب می باشد به صورت خیلی ماهرانه چگونگی انتقال محتوا و ارائه ایده هایی برای انتقال آموزش به هنر جویان به صورت ساده بیان شده است.همچنین کتاب راهنمای مدرس دارای فایل صوتی تمام متن ها، جواب کلیه آزمون ها و تمارین و ویدیو های آموزشی برای مدرسین عزیز را دارا می باشد.

پیشنهاد سایت زبان بوکز خرید کتاب زبان از انتشارات آکسفور می باشد که یکی از بهترین کتاب های این انتشارات کتاب oxford word skills می باشد.

این مجموعه از انتشارات کمبریج که یکی از معروف ترین انتشارات می باشد توسط دو تن از بهترین استادان آموزش زبان انگلیسی به نام های Jack C Richard  و David Bohlke  ارائه شده است.

یکی از دلایل محبوبیت کتاب های four corners، ساده بودن و سرگرم کننده بودن این کتاب ها می باشد که مورد توجه بسیاری از زبان آموزان و حتی مدرسان زبان انگلیسی قرار گرفته است، سایت زبان بوکز این مجموعه کتاب ها رو برای شما عزیزان با قیمت عالی فراهم کرده است.

در ادامه این مطلب میتونید توضیح هر یک از 4 سطح کتاب های four corners را مطالعه بفرماید و همچنین میتوانید ویدیی کوتاه از توضیح در مورد این مجموعه کتاب ها و جزئیات کتاب اعم از جنس کتاب و … را مشاهده بفرماید.

بررسی روش آموزش مجموعه کتاب های four corners

تمامی چهار سطح کتاب های four corners از یک ساختار مشابه برای آموزش استفاده میکنند، مبنای آموزش در این کتاب بدین صورت می باشد که کاملا مکالمه محور بوده و در هر قسمت از آموزش بخش وسیعی به مکالمات، یادگیری لغات جدید و همچنین فعالیت های گروهی پرداخته شده است.

هر درس از این کتاب خود دارای چهار بخش A-B-C-D  می باشد که در هر بخش مهارت های اصلی را پوشش می دهد که با مطالعه این بخش ها، هنرجویان عزیز به صورت کامل مکالمه و صحبت کردن را فراگیر می شوند، در ادامه این مقاله میخواهیم این چهار بخش را توضیح دهیم:

توجه: نکته جالب این سری از کتاب ها این هست که بیش از شروع هر بخش یک تصویر وجود دارد که هنرجویان با مشاهده عکس، باید لغات مرتبط  با آن تصویر را حدس بزنند، هدف از این کار آمادگی هنرجویان برای برای شروع درس می باشد.

بخش A

این بخش دارای 5 موضوع آموزشی می باشد:

 • Vocabulary

در این بخش تصاویر و کلماتی وجود دارد که از دانشجویان خواسته می شود که که هر یک از تصاویر را به لغت مربوط به آن بخش وصل نمایند، هدف این قسمت آموزش واژگان جدید با کمک تصاویر می باشد که باعث افزایش یادگیری دانشجویان می شود.

 • Language in context

در این بخش سوالاتی مرتبط با بحث آموزش داده شده از دانشچویان پرسیده می شود که شما عزیزان با پاسخ دادن به این سوالات با جملات مفید و کاربردی برای استفاده در مکالمات مربوط به آموزش آشنا هواهید شد.

 • Grammar

یکی از ویژگی های خوب این کتاب آموزش گرامر به شیوه ای است که در عین سادگی هنرجو را بسیار درگیر میکند و به دور از هرگونه پیچیدگی قواعد آموزش داده می شود.

 • Speaking

در این بخش همانطور که از نام آن نیز پیدا است به صورت مستقیم به مهارت مکالمه پرداخته می شود، به این صورت که با طرح یک موضوع و ارائه یک جدول راهنما که شامل جملاتی می باشد از هنرجو خواسته می شود تا در مورد موضوع مطرح شده با هم گروهی خود شروع به صحبت کنند.

 • Keep talking

در این بخش که قسمت پایانی آموزش می باشد از دانشجو خواسته می شود تا درباره موضوع گفته شده به مکالمه بپردازد هدف از این قسمت تمرکز به مهارت مکالمه می باشد.

بخش B

 • Interaction

در این بخش در چهار مرحله مهارت مکالمه و شنیداری دانشجویان را افزایش میدهد.

 • Pronunciation

در این بخش به تقویت تلفظ صحیح کلمات می پردازد.

 • Listening

در این بخش به افزایش مهارت شنیداری هنرجو می پردازد.

 • Speaking

در این بخش از دانشجو خواسته می شود که باتوجه به بحث آموزش به مکالمه با همگروهی خود بپردازد.

بخش C

 • Vocabulary

در این بخش به آموزش واژگان می پردازد.

 • Conversation

این بخش برای افزایش چند مهارت می باشد.

 • Grammar

این بخش نیز برای افزایش مهارت گرامر می باشد.

 • Speaking

این بخش برای افزایش مهارت صحبت کردن می باشد.

 • Keep talking

در این بخش از دانشجو خواسته می شود تا به صورت گروهی با یکدیگر به مکالمه بپردازند.

بخش D

 • Reading

در این بخش که شامل یک یا دو متن می باشد برای افزایش درک مطلب دانشجو می باشد.

 • Listening

این بخش برای افزایش قدرت شنیداری دانشجو می باشد.

 • Writing

هنرجو نیز باید بتواند که مهارت نگارش را به خوبی انجام دهد در این بخش برای یادگیری مهارت نوشتاری می باشد.

 • Speaking

در بخش نیز از دانشجو خواسته می شود که درباره موضوع مربوطه به مکالمه بپردازد.

 

حال که هر چهار بخش را برای شما عزیزان توضیح دادیم به معرفی هر چهار سطح این کتاب می پردازیم:

کتاب Four corners 1

این کتاب اولین سطح از آموزش می باشد و برای دانشجویانی که در ابتدای راه هستند بسیار مفید می باشد.

کتاب Four corners 2

این بخش برای کسانی مناسب می باشد که مقدمات آموزش را فراگیر شده اند.

کتاب Four corners 3

این بخش برای دانشجویانی مناسب می باشد که سطح متوسط را پشت سر گذاشته اند و خواهان یادگیری پیشرفته تر می باشند.

کتاب Four corners 4

این سطح نیز که آخرین سطح آموزش می باشد برای یادگیری خیلی پیشرفته تر می باشد

کلام آخر:

شما عزیزان با گذراندن این چهار بخش میتوانید مهارت بسیار خوبی در مکالمه و یادگیری زبان انگلیسی بدست بیاورید.

امیدوارم سایت زبان بوکز بتواند به شما عزیزان در پیشرفت آموزش زبان انگلیسی کمک کرده باشد.

19 نظر در “توضیح جامع کتاب های four corners

 1. حسین نیساری گفت:

  واقعا توضیح بسیار کامل و خوبی بود
  با تشکر از سایت شما

 2. DonaldVeido گفت:

  вызвать эвакуатор
  [url=https://evakuator-vyzvat.ru]https://www.evakuator-vyzvat.ru[/url]
  [url=http://www.abortionreview.org/?URL=evakuator-vyzvat.ru]http://valleylifeaz.org/?URL=evakuator-vyzvat.ru[/url]

 3. UnilokAsymN گفت:

  мусорные мешки купить
  [url=http://gals-plast.ru/]http://gals-plast.ru/[/url]

 4. ProcimCough گفت:

  Самая быстрая доставка пиццы Москва pizza2dom.ru

  Любая Ваша любимая еда с доставкой в одном месте. Наша фирма Pizza 2 dom занимается доставкой вкуснейшей еды: итальянская паста, сэндвичи, салаты, десерты, напитки и, естественно, самая вкуснейшая пицца в Москве. Доставляем максимально быстро в зеленой зоне доставки, уточните время доставки при оплате заказа.

  По запросу [url=https://pizza2dom.ru/pizza]недорогая пицца[/url] заходите на наш веб портал. Почему именно мы? Возможно то того что срочно, приемлемо и очень очень вкусно, как говорят наши заказчики. Наше большое меню никого не оставит в стороне, каждый сможет найти что-либо по собственному вкусу. Пицца-универсальное блюдо, которое обожают все. На любой вечер, праздничный повод, просто ужин закажите пиццу и Вы не прогадаете! Заказ возможно оформить на сайте pizza2dom.ru в любое время.

  В наше меню пиццерии входят 3 размера и 3 вида теста. Отведайте и оцените нашу новинку-чёрное тесто. У нас есть: классическая пицца, фирменная, много соусов для пиццы, а также кольцо-пицца и крендель песто. Постоянное пополнение меню по комментариям наших покупателей.

  Ещё есть множество разных закусок: картофель по-деревенски, куриные крылышки в соусе Баффало, бородинские гренки, кукуруза, сырные шарики, бургеры, сендвичи. А ещё салаты, самые востребованные и знаменитые: цезарь, свекла с чесноком, морковь по-корейски, Застольный и так далее. А какие у нас десерты! Не пробовали?! Если вдруг ещё нет, то обязательно добавьте в заказ наш фирменный тирамису или шарлотку с яблоками.

  На странице [url=https://pizza2dom.ru/pizza]пицца доставка круглосуточно[/url] Вы также сможете посмотреть огромный список лапши ВОК. Очень большой выбор составляющих, видов лапши, на вполне любой вкус. Стоимость блюд гораздо ниже, чем обычная цена по Москве. Убедитесь в этом сами!

  Сделать заказ можно стандартным методом-добавляя нужные блюда в корзину. Возможно это сделать по номеру телефона +7(495)115-30-72 или сделать заявку на интернет портале pizza2dom.ru и мы Вам перезвоним. Также возможен самовывоз по адресу: Москва, Ходынский бульвар, 19. У нас есть много разных подарков и акций, которые Вас бесспорно порадуют. Успейте провести в них участие.

 5. NikeraBak گفت:

  Just-Nike проводит распродажу всех мужских и женских кроссовок! Заходите на [url=https://justnike.ru/]найк купить[/url] и посмотрите весь каталог товаров Nike, ведь на многие кроссовки скидки доходят до 45% и конечно бесплатная курьерская доставка!

  Перейдя на [url=https://justnike.ru/]nike в россии[/url] вы сможете купить красивые и удобные кроссовки Nike Jodran и конечно Найк Аир Макс – ведь это самая полпулярная модель в 2022 году, которую вы можете купить по очень хорошей цене и провести это лето в крутых кроссовках!

 6. JerrySmava گفت:

  сайт omg — самая крупная торговая онлайн-площадка в сети,
  где каждый найдёт для себя нужный товар.
  Это официальный сайт ОМГ от Администрации проекта, работающий на всей территории СНГ и не требующий TOR-соединения.
  mega
  мега сайт
  мега даркнет
  мега зеркало
  mega зеркало рабочее
  mega onion
  мега магазин
  ссылка мега

  Одобрено модерацией.

 7. CankovCough گفت:

  Самая быстрая доставка пиццы Москва pizza2dom.ru

  Любая Ваша желанная еда с доставкой на одном сайте. Наша организация Pizza 2 dom занимается доставкой вкусной еды: паста, закуски, супы, десерты, напитки и, естественно, самая вкуснейшая пицца в Москве. Доставляем максимально быстро в зеленой зоне доставки, уточните время доставки при оформлении заказа.

  По поиску [url=https://pizza2dom.ru/pizza]ночная доставка пиццы[/url] переходите на наш онлайн сайт. Почему именно мы? Вероятно потому что быстро, недорого и очень очень вкусно, как говорят наши заказчики. Наше широкое меню никого не оставит равнодушным, каждый найдет что-то по собственному вкусу. Пицца-многофункциональное блюдо, которое любят все. На обед, праздничный повод, просто ужин оформите на заказ пиццу и Вы не прогадаете! Заказ можно оформить на веб ресурсе pizza2dom.ru в любое время дня и ночи.

  Наша пицца бывает 3х разных размеров и из трёх видов теста. Отведайте и оцените нашу новинку-чёрное тесто. У нас представлены: классическая пицца, фирменная, много соусов для пиццы, а также кольцо-пицца и крендель песто. Частое пополнение меню по комментариям наших клиентов.

  Также имеется много закусок: картофель фри, куриные крылышки в соусе Баффало, бородинские гренки, кукуруза, сырные шарики, бургеры, сендвич-роллы. А ещё салаты, самые любимые и известные: цезарь, свекла с чесноком, морковь по-корейски, Питерский и так далее. А наши вкуснейшие десерты! Пробовали?! Если ещё нет, то обязательно отправляйте в заказ наш фирменный чизкейк или сицилийскую трубочку.

  На странице [url=https://pizza2dom.ru/pizza]пицца красногорск доставка[/url] Вы также найдете большой ассортимент лапши WOK. Очень большой выбор составляющих, видов лапши, на абсолютно любой вкус. Цены блюд значительно меньше, чем обычная цена по Москве. Убедитесь в этом самостоятельно!

  Оформить заказ возможно обычным способом-отправляя необходимые продукты в корзину. Возможно это сделать по телефону +7(495)115-30-72 или оставить заявку на интернет портале pizza2dom.ru и мы Вам перезвоним. Также возможен самовывоз по адресу: Москва, Ходынский бульвар, 19. У нас есть множество подарков и акций, которые Вас бесспорно порадуют. Успейте принять в них участие.

 8. RajudeBak گفت:

  Just-Nike проводит распродажу всех мужских и женских кроссовок! Заходите на [url=https://justnike.ru/]nike магазин[/url] и посмотрите весь каталог товаров Nike, ведь на многие кроссовки скидки доходят до 45% и конечно бесплатная курьерская доставка!

  Перейдя на [url=https://justnike.ru/]nike магазин[/url] вы сможете купить красивые и удобные кроссовки Nike Jodran и конечно Найк Аир Макс – ведь это самая полпулярная модель в 2022 году, которую вы можете купить по очень хорошей цене и провести это лето в крутых кроссовках!

 9. LeonardTib گفت:

  Зарегистрироваться на гидре – Официальный сайт hydra, Hydra магазин

 10. RolandApecy گفت:

  секс видео насилие https://pornososalkino.com/ секс видео балшой

  секс русских парней видео
  секс языком видео
  бесплатные порно ебли жопа
  порно огромные натуральные груди сосалки
  секс видео оне
  частное любительское секс видео
  порно лучшие сосалки
  летние девушки секс видео
  порно сосалки блондинки
  первое секс смотреть видео
  78afadf

 11. Elmerfut گفت:

  русское домашнее подростковое порно видео https://zagruzik.com/ домашнее русское порно видео 2000 годов

  реальное домашнее порно видео с русскими проститутками
  в рот жене любительское порно
  любительское порно русских милф
  откровенное любительское видео
  любительское домашка порно жен
  русское частное домашнее групповое порно
  русское любительское порно видео зрелых баб
  любительское видео 90 годов
  порно трахают мужика домашнее
  любительское порно с диалогом
  595d629

 12. Oscarref گفت:

  http www pornohype info search молодая узбечка https://mpornohype.com/ порно хайп аниме без цензуры

  порно хайп 18
  порно хайп ева
  толстовка порно хайп
  pornohype net порно клизма пердеж видео
  порно хайп кристина
  два мужика развели бабу на секс pornohype
  www pornohype
  порно видео хайп шоу
  порно хайп студентки
  русский порно домашний хайп
  96_06ac

 13. nancy_qfmn گفت:

  Кузовной ремонт в Краснодаре [url=https://pokraska-allavto.ru/]http://www.pokraska-allavto.ru[/url]

 14. BradleyBut گفت:

  гей порно утром https://gejchik.com/ гей порно 16 лет

  стас троцкий гей порно
  порно жопу видео геи
  гей порно со слонами
  русское гей порно молодые парни
  реальное русское гей порно
  порно выебали гея
  смотреть красивое гей порно
  гей порно в троем
  порно аппетитные блондинки
  художественное гей порно
  afadffc

 15. JamesCaf گفت:

  Всем привет, хочу поделиться сайтом https://translation-center.ru/ нотариальный перевод документов, делают быстро без обмана.
  Отлично подойдет тем, кто находится в столице. Цены не кусаются советую ознакомиться.

  нотариальный перевод
  нотариальное заверение перевода
  нотариальный перевод документов
  нотариальный перевод москва
  бюро переводов с нотариальным заверением
  перевод документов с нотариальным заверением
  нотариально заверенный перевод
  перевод с нотариальным заверением москва
  перевод с нотариальным заверением рядом
  нотариальный перевод на русский

  Одобрено модерацией.

 16. GeraldTit گفت:

  гей порно в раздевалке https://gejpornushka.com/ жесткое гей порно мальчиков

  гей порно без смс
  гей порно трах
  гей порно большой хуй
  гей порно милые мальчики
  армянское гей порно
  гей порно стас
  гей порно связанные
  гей порно тома
  гей порно мускулы
  скачать русское гей порно
  5d6292_

 17. KeithGlync گفت:

  видео секс эротика беспредел https://pornomot.com/ красивая русская порнуха

  порево волосатых
  порнуха без смс и регистрации
  видео секс молодые годы
  порево бдсм
  секс порно видео короткие
  порнуха девушки
  смотреть онлайн порево порно
  занялись сексом реальное видео
  порнуха против
  секс видео русские девочки
  dffcb59

 18. BernardVoppy گفت:

  давалки екатеринбурга https://davalkino.com/ номера бесплатных давалок

  любительское давалки
  давалка пенис хер блядина
  голые мамки давалки
  =18965&id_industry_category]=18965]дешевые давалки лобни
  мамаши давалки
  русские давалки дома
  давалки казань
  замужние давалки волгоград
  скачать песню давалка хуй блядина
  русские давалки в бонус
  c434e57

 19. LouisTrugs گفت:

  Автопрокат в Москве — это возможность получить машину на прокат без залога. Быстрое оформление аренды за 20 минут. Наш автопарк предоставляет вам возможность выбора легковых машин младще 3 лет. Вы самостоятельно выбираете авто напрокат от лучших мировых производителей, класса люкс, бизнес или эконом. [url=http://automobilrent.ru]Машины на прокат[/url] – это выгодно, все единицы транспорта в нашем автопарке постоянно проходят техосмотр и безупречно обслуживаются, так что вы получаете полностью укомплектованный автомобиль, готовый к выезду в любое время.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *