وبلاگ

اقامتگاه های ارزان در سفر های خارجی

اقامتگاه های ارزان در سفر های خارجی

اقامت برای کار داوطلبانه
نقطه:
بررسی کنید که چند ساعت نیاز است و آیا وعده های غذایی ارائه شده است
برخی از سازمان ها به پرداخت هزینه های اقامت شما کمک می کنند
WWOOF، WorkAway و HelpX سایت های خوبی برای جستجوی فرصت های مناسب برای این نوع اقامت هستند
چند روزی را در خانه‌ای در نیکاراگوئه گذراندم و داوطلب شدم تا برای خانواده‌های شهری بدون برق یا آب آشپزی اجاق‌های آشپزی بسازم. سرگرم کننده بود و من مجبور نبودم برای غذا یا اقامتم پولی بپردازم، به علاوه از کار خوبی که انجام می دادم احساس خوبی داشتم.
در کمپ های طبیعی بمانید

اقامتگاه های ارزان در خارج

اقامتگاه های ارزان در خارج

هزینه: رایگان – 20 دلار در هر شب
اگر می خواهید در سفر خود به طبیعت نزدیک شوید، نمی توانید از کمپینگ چشم پوشی کنید. کمپینگ در اکثر مواقع رایگان است، اما اگر در یک منطقه توریستی باشد ممکن است هزینه کمی داشته باشد.
با چادرهای مخصوص کمپینگ می توانید تقریباً به هر جایی بروید و یک مکان خوب برای خواب داشته باشید. کمپینگ به شما این امکان را می دهد که مناطق دورافتاده ای را از نزدیک ببینید که ممکن است سایر مسافران به دلیل کمبود امکانات و محل اقامت از آن چشم پوشی کنند.
نقطه:
سعی کنید از کمپینگ در املاک خصوصی دیگران خودداری کنید
اطمینان حاصل کنید که یک منبع آب در نزدیکی خود دارید
غذای خود را بیرون از پناهگاه، ترجیحاً در درخت نگهداری کنید
به محیط زیست احترام بگذارید و به آن آسیبی نرسانید
من یک طرفدار پر و پا قرص کمپینگ هستم. در واقع، من اغلب وقتی به مقاصد ماجراجویی می روم کمپینگ می روم. بیشتر تجربیات شیرین سفر من مربوط به کمپینگ است.
در مکان های عمومی بخوابید
بدون هزینه
بلیط هواپیما، اتوبوس یا قطار را از قبل رزرو کرده اید و نمی خواهید هزینه اضافی برای هتل بپردازید؟ در ترمینال/ایستگاه بخوابید. اگر چمدان دارید و مرتب به نظر می رسد، احتمالاً مشکلی نخواهید داشت.
پایانه های حمل و نقل دارای سرویس بهداشتی و بوفه هستند. به علاوه، آنها معمولاً تمام شب باز هستند. اگر خوش شانس باشید، حتی می توانید وای فای رایگان دریافت کنید. در واقع یک سایت کامل برای خواب در فرودگاه ها وجود دارد.
نقطه:
یک مکان خلوت پیدا کنید
گوش بند، هدبند، آب و پتو همراه داشته باشید
مراقب اشیاء با ارزش خود باشید
من شب های زیادی را در فرودگاه ها و ترمینال ها گذرانده ام. در هنگ کنگ، در واقع 2 شب را در فرودگاه گذراندم. هم رایگان و هم سرگرم کننده بود و من با استفاده از وای فای رایگان آشنا شدم.
بله، شما می توانید ارزان سفر کنید! منظور من این بود که مسکن ارزان امکان پذیر است. برای بازدید از نقاط مختلف جهان نیازی به صرف هزاران دلار برای خرید هتل های گران قیمت ندارید.

 

سایت زبان بوکز (zabanbooks) مرجع اصلی خرید کتاب زبان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *