کتاب American File

بررسی مجموعه کتاب‌ American File

در کلاس‌های زبان انگلیسی چه کتاب‌هایی معرفی می‌شود؟ به روزترین متد تدریس در زبان انگلیسی چیست؟ چه کتابی بخوانیم؟ برای حرفه‌ای شدن در زبان انگلیسی چه کنیم؟ و سوالاتی از این قبیل که دغدغه تمامی زبان آموزان است. باید بگوییم برای پاسخ به این سؤال‌ها جای درستی آمدید. به این دلیل که ما در این بخش به شما کامل‌ترین مجموعه آموزشی را به شما معرفی می‌کنیم. مجموعه‌ای که همچنان در اغلب کشورها به عنوان مرجع از آن استفاده می‌شود. کتاب American File را زبان آموزان حرفه‌ای به خوبی می‌شناسند. در داخل کشور نیز مؤسسات بسیاری روی متد  American English File متمرکزند.

مطالعه مجموعه کامل کتاب American File، موفقیت شما را در مکالمه سریع زبان انگلیسی تضمین می کند.این مجموعه آموزشی توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. اگرچه کتاب‌های امریکن انگلیس برای بزرگسالان تدریس می‌شود. اما مطالعه این مجموعه یعنی کتاب American File هیچ گونه گروه خاصی را شامل نمی‌شود. در نتیجه تمامی گروه‌های سنی می‌توانند از مطالعه کتاب لذت ببرند. مطالب قابل فهم و درک مطاب‌های ساده تنها بخشی از ویژگی‌های این مجموعه است.

معرفی مجموعه آموزشی American File

انتشارات آکسفورد در سال ۲۰۱۳ نسخه دوم مجموعه کتاب امریکن فایل را در بازار جهانی عرضه کرد. در نتیجه در مجموعه جدید یک سری تغییراتی صورت گرفته است. از جمله تغییرات می‌توان به طرح جلد کتاب اشاره کرد. در کتاب American File، از موضوعات جذاب، تصاویر با کیفیت، چاپ متون با کیفیت و گفتگوهای کاربردی انگلیسی استفاده شده است. این کتاب شامل سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته است. که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

متد کتاب امریکن انگلیش

این مجموعه کتاب American File آموزشی ۶ جلدی بر روی متد و لهجه امریکن مسلط است. در بسیاری از موارد لهجه امریکایی با انگلیسی متفاوت است. علاوه بر آن بعضی از لغات آین دو زبان نیز با یکدیگر متفاوتند. البته پیشنهاد می‌شود که هر دو متد را فرا بگیرید. این مجموعه کتاب American File برای آموزش بزرگسالان و نوجوانان طراحی شده است. هر یک از مجموعه‌ها شامل یک کتاب student book، یک کتاب home work فایل‌های صوتی به همراه یک عدد نرم‌افزار آموزشی است. می‌توانید فایل‌های ویدیویی و تصویری کتاب را به صورت جداگانه تهیه کنید. در برخی از موارد نیز به همراه کتاب American File به فروش می‌رسد. نرم‌افزار آموزشی کتاب به صورت سی دی است. می‌توانید نرم‌افزار را در کامپیوتر به اجرا بگذارید. نرم‌افزار تمرین‌های هر یک از درس‌ها را برای شما نشان می‌دهد. بدین ترتیب حتی می‌توانید از طریق این نرم‌افزار به انجام تمرینات بپردازید.

سطوح مختلف کتاب عبارتند از؛

مقدماتی- Starter

مبتدی- Elementary

ماقبل متوسطه- pre- intermediate

متوسطه بالا- intermediate

متوسطه- upper- intermediate

پیشرفته-Advanced

هر یک از سطوح کتاب American File دارای رنگ جلدی بخصوصی است. شما می‌توانید این مجموعه ۶ جلدی را به صورت یک‌جا تهیه کنید. اگر در کلاس‌های گروهی شرکت می‌کنید. به مراتب خرید کتاب‌ها به صورت جداگانه معرفی می‌شود. هر یک از کتاب‌ها شامل تعداد درس‌های مشخصی است. مطالب کتاب ساده و روان هستند. به طوری که حتی می‌توانید به صورت خودآموز از آن استفاده کنید.

محتویات هر درس از کتاب امریکن فایل چیست؟

هر درس کتاب American File شامل متن انگلیسی، تمرینات شنیداری، توضیحات و تمرینات گرامری است. با مطالعه هر درسی شما واژگان تازه‌ای می‌آموزید. در نتیجه با تکمیل کتاب، به تدریج سطح دایره لغات شما بالا می‌رود. علاوه بر آن در داخل هر درس مهارت های کلامی و مکالمه نیز ترکیب شده است.علاوه بر آن مهارت نوشتاری شما نیز تقویت می‌شود. هر مجموعه شامل سه کتاب است. این کتاب‌ها به شرح زیر هستند. قابل ذکر است که در کتاب اصلی،  تمرین‌های مروری در آخر کتاب آمده است. علاوه بر آن پس از هر دو درس متوالی نیز تمرینات دوره‌ای مرتبط با مطالب همان درس آورده شده است. انجام تمرینات مکرر کتاب سبب تسلط بیشتر زبان‌آموز بر مفاهیم می‌شود.

کتابstudent book

کتاب student book، کتاب اصلی آموزشی امریکن انگلیش است. تمامی نکات اصلی و آموزنده تک تک درس‌ها در کتاب American File خلاصه شده است. در کلاس‌های گروهی نیز تمرکز بیشتر روی این کتاب اصلی است. این کتاب شامل متون اصلی، تمرینات و نکات گرامری است. تمرین‌های اسپیکینگ که گفتگوهای مکالمه را شامل می‌شود. همچنین تمرینات مرتبط با دستور زبان و توضیحات تکمیلی در کتاب اصلی عنوان شده است.

محتویات کتاب student book شامل چهار بخش با عناوین زیر است؛

Reading

Grammar

Pronunciation

Vocabulary

Speaking

کتابhome work

کتاب تمرین اغلب برای انجام تمرینات اضافی مرتبط با دروس اصلی است. شما می‌توانید تمرینات گرامری و شنیداری کتاب American File را انجام دهید. و بدین ترتیب مهارت‌های خود را تقویت کنید. معمولاً از این کتاب به عنوان تمرین در خانه عنوان می‌شود. توجه داشته باشید که تمرینات مرتبط با هر درس را باید دقیقاً انجام دهید. اگر به طور خودآموز کتاب را مطالعه می‌کنید. سعی کنید اشتباهات خود را بر طرف و اصلاح کنید. در صورت نیاز می‌توانید از مدرسین زبان انگلیسی نیز کمک بگیرید.

کتابTeaching

این کتاب ویژه معلمان است. درس‌هایی که در کلاس داده می‌شود در کتاب American File به شکل دیگری عنوان می‌شود. معمولاً کتاب American File تمریناتی به صورت حل جدول و بازی با واژگان انگلیسی را شامل می‌شود. علاوه بر آن یک سری تمرینات ویژه در این کتاب آمده است. که شما را برای قبولی در امتحانات آخر ترم، آماده می‌کند.

ویژگی‌های ممتاز کتاب امریکن انگلیش عبارتند از؛

شامل تمامی سطوح از مقدماتی تا سطح پیشرفته

حاوی محتویات و موضوعات تازه و رایج

تمرکز بر قواعد، ساختار جملات، دستور زبان، اصطلاحات رایج

تمرکز بر تلفظ صحیح کلمات، جمله سازی و ساختار لغات

حاوی فایل‌های صوتی و تصویری

شامل واژگان تازه، دستور زبان همراه با آموزش تلفظات

امکان انجام تمرینات به صورت آنلاین همراه با امکان تصحیح

شامل سی دی نرم‌افزار با امکان اجرای تمرینات آموزشی

کتاب American File

کتاب American File

مشخصات دروس کتاب امریکن فایل

ورژن قدیمی کتاب امریکن انگلیش شامل چهار بخش است. این چهار بخش شامل بخش A، بخش B، بخش C و بخش D می‌شود. اما در ورژن جدید کتاب American File، بخش‌های دروس به گونه دیگری است. شما برای هر درس تنها با دو بخش A و B سروکار دارید.

مشخصات بخش A

در بخش اول هر درس، کتاب American File مکالمه و متون انگلیسی آمده است. هر درس شامل یک موضوع بخصوص است. علاوه بر آن چند تمرین گرامری به این بخش اضافه شده. و توضیحات گرامری مرتبط با درس نیز آورده شده است. شما با مطالعه این بخش، به یک برداشت کلی از درس می‌رسید. در‌واقع آموزه‌های اصلی هر درس در بخش اول کتاب امریکن انگلیش خلاصه شده است. همچنین در این بخش تمرینات مرتبط با اسپیکینگ و لیسنینگ آمده است. تمرینات اسپیکینگ اغلب در کلاس‌های گروهی انجام می‌شود. تمرینات شنیداری نیز همراه گوش دادن به فایل صوتی باید انجام شود.

مشخصات بخش B

در بخش دوم تمرینات تکمیلی به اضافه خلاصه‌ای دستور زبان آورده شده است. همچنین واژگان ضروری و جدید در این قسمت دسته بندی شده است. توجه داشته باشید که این واژگان در درون درس نیز آمده است. بخش دوم را می‌توان به نوعی مکمل بخش اول دانست. هر درس دارای یک ویدیوی آموزشی است. در این بخش سوالات مرتبط با بخش شنیداری فیلم آموزشی آمده است. زبان آموز پس از تماشای ویدیویی هر درس باید تمرینات بخش دوم را تکمیل نماید. همچنین در پایان هر درس، یک آزمون کلی آمده است. بخش آزمون برای کمک به آمادگی زبان آموز در امتحانات است. علاوه بر آن بخش آزمون تمامی سوالات کلیدی و امتحانی را در برگرفته است. شما با انجام تمرینات این بخش به خوبی بر مفاهیم درس تسلط پیدا خواهید کرد.

به طور کلی شما با مطالعه این دو بخش از کتاب American File به خوبی بر هر چهار مهارت متمرکز می‌شوید. این چهار مهارت شامل مهارت گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندنی می‌شود.

محتویات پایانی کتاب شامل چه بخش‌هایی است؟

در پایان هر کتاب Student Book به بخش‌های اصلی پرداخته شده است. این بخش‌ها شامل مواردی است که زبان‌آموز باید به طور مکرر مرور کند. با مرور بخش پایانی کتاب تا حد زیادی به مفاهیم درس‌ها مسلط می‌شوید. معمولاً مطالعه مفاهیم آخر کتاب برای مرور کلی تمامی آن چیزی است که شما از کتاب American File آموختید. مفاهیم پایانی کتاب شامل بخش‌های زیر است؛

بخشcommunication- مکالمه

این بخش به تقویت مکالمه و گفتار مربوط می‌باشد. تمریناتی که در این بخش آمده اغلب در کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی اجرا می شود. بدین ترتیب که شاگردان به صورت دو به دو به انجام تمرینات مکالمه با یکدیگر می‌پردازند. این بخش از کتاب American File  مزیت‌های بسیاری دارد. از جمله مزیت‌های آن آمادگی برای آزمون‌های اسپیکینگ است. تمرینات crossword به صورت حل جدول با کلمات از دیگر مزیت‌های این بخش است. در مجموع تمرینات این بخش بسیار جذاب و سرگرم کننده است. ناگفته نماند که شما به تنهایی نیز می‌توانید این تمرینات را انجام دهید. برای نمونه به شما موضوعی داده شده است و باید راجع به آن توضیح دهید. سعی کنید این چنین تمرینات را به طور مکرر انجام دهید. بدین ترتیب تسلط لازم برای بخش اسپیکینگ را به دست می‌آورید.

بخشAudioscripts- متون نوشتاری فایل صوتی

در این بخش گفتگوهای فایل صوتی به صورت نوشتاری آورده شده است. شما می‌توانید به طور همزمان فایل صوتی را گوش دهید. و از روی متن بخوانید. در نتیجه با خواندن و شنیدن تا حد بسیاری مهارت ریدینگ و لیسنینگ شما تقویت می‌شود. جمله‌ها و عبارت های کلیدی را هایلایت کنید. سعی کنید از عبارت‌های کاربردی در گفتگو هایتان استفاده کنید. این تکنیک بسیاری قوی هست.

بخشGrammar Bank- بانک قواعد گرامری

این بخش پر از تمرینات تکمیلی است. تمریناتی که مرتبط با گرامر و دستور زبان می‌باشد. می‌توان این بخش را به عنوان یک آزمون جامع از کل محتویات کتاب دانست. با انجام دادن تمرینات این بخش برای امتحانات نهایی آماده می‌شوید. دستور زبان انگلیسی به صورت تدریجی در کتاب American File  آمده است. این شیوه تدریجی آموزشی سبب می‌شود که زبان‌آموز کم کم بتواند مفاهیم را درک کند.

بخشClassroom Language- دستور زبان کلاسی

این بخش از کتاب امریکن فایل، با تمرینات کلاسی مرتبط است. این سری از تمرینات را باید در کلاس انجام دهید. در نتیجه مدرس در صورت نیاز توضیحات تکمیلی را به شما خواهد داد. این بخش با تصاویر و تمرینات جذاب بسیار سرگرم کننده است.

بخشVocabulary Bank- بانک واژگان

اگر از دامنه کلماتی کمی برخوردار هستید. با مطالعه بخش Vocabulary در کتاب امریکن انگلیش قادر خواهید بود. تا سطح واژگان خود را افزایش دهید. واژگان جدید همراه با نوع آن اعم از فعل، قید، صفت و اسم. این امکان را به شما می‌دهد تا جمله سازی صحیحی داشته باشید. با مطالعه کتاب American File با بخش جدیدی از لغات انگلیسی آشنا می‌شوید. با حفظ به کار بردن عبارت های کلیدی در مکالمه‌تان می‌توانید از لغات جدید استفاده کنید.

بخشSound Bank- بخش تلفظ

این بخش با چگونگی تلفظات واژه‌ها سروکار دارد. اگر چنانچه در تلف کلمه‌ای مردد هستید. و یا نمی‌دانید واژه چگونه تلفظ می‌شود. می‌توانید به بخش Sound Bank در آخر کتاب  American English File مراجعه کنید. با تمرین این بخش  و آشنایی با فونتیک کلمات می‌توانید به درستی کلمات را هجی کنید.

مزیت کتاب امریکن انگلیش

کتاب American English File به عنوان یک کتاب مرجع و معتبر شناخته شده است. از این مجموعه آموزشی در بسیاری از موسسات، آموزشکده ها و آموزشگاه‌های بین‌المللی استفاده می‌شود. از جمله نقاط مثبت کتاب امریکن انگلیش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

نقاط قوت کتاب امریکن انگلیش کدامند؟

نقاط قوت کتاب امریکن فایل بسیار است. این مجموعه آموزشی مرجع بسیاری از استادان زبان انگلیسی است. مجموعه‌ای کم حجم که می‌توان از سطح پایه تا پیشرفته با آن ادامه داد. از جمله نقاط مثبت این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کیفیت بالای ویراستاری، چاپ، نوع کاغذ گلاسه

کیفیت بالای تصاویر جذاب مرتبط با هر درس

دارا بودن از بانک اطلاعاتی واژگان

دارا بودن بانک گرامر و دستور زبان کامل

استفاده از موضوعات نو و رایج که کمتر در کتاب‌های دیگر می‌بینیم

استفاده از دیالوگ‌های کاربردی همراه با عبارت‌ها و کلمه‌های کلیدی

تمرینات گرامری و شنیداری متنوع

مناسب‌ترین کتاب برای تقویت گفتاری و اسپیکینگ

ایده‌آل‌ترین برای تمرینات مکالمه، اصطلاحات و گفتارهای روزمره

بهره‌مندی از لهجه امریکن در مهارت‌های شنیداری کتاب

ساختار دروس کتاب  American English File

هر مجموعه آموزشی دارای ساختار منحصر به خود می‌باشد. ساختار کتاب American File در ۶ جلد تهیه شده است. هر کدام از کتاب‌ها شامل ۱۲ درس است. اگر قصد شرکت در کلاس‌های گروهی انگلیسی را دارید. هر کتاب شامل ۴ ترم است. یعنی آموزش کتاب در ۴ ترم به طول می انجامد. مطالب کتاب American File بسیار ساده و روان می‌باشد. مفاهیم به گونه‌ای است که حتی می‌توانید به صورت خود آموز مطالعه کنید. ساختار اصلی دروس کتاب را می‌توان در دسته‌بندی زیر خلاصه کرد.

ساختار اصلی دروس کتاب امریکن انگلیش عبارتند از؛

واژگانvocabulary

تلفظpronunciation

شنیداری و مهارت گفتاریlistening and speaking

خواندنیReading

نوشتاریwriting

مرور مطالبReview and check

تقویت چهار مهارت اصلی با خرید کتاب امریکن انگلیش؛

تقویت مهارت شنیداری Listening

کتاب American File همراه با فایل صوتی عرضه می‌شود. با شنیدن فایل صوتی و انجام تمرینات مرتبط، مهارت شنیداری شما تقویت می‌شود. در پایان کتاب بخش صوتی به صورت نوشتاری نیز آمده است. یکی دیگر از راه‌های تقویت مهارت شنیداری این است. که می‌توانید همزمان با شنیدن فایل صوتی، متن نوشتاری را بخوانید. از این طریق علاوه بر مهارت شنیداری، تلفظ‌تان نیز تقویت می‌شود.

تقویت مهارت خواندنی Reading

متون داخل کتاب American File شامل لغات و عبارت‌های گرامری جدید است. شما با خواندن متون اصلی با نحوه ساختار جملات آشنا می‌شوید. علاوه بر آن با انجام تمرینات مرتبط با متون، درک مطلب شما نیز افزایش می‌یابد. متون داخل کتاب American File بسیار مختصر و قابل فهم است. علاوه بر آن حاوی موضوعات جذاب و گفتگوهای کاربردی است.

تقویت مهارت مکالمه Speaking

هر یک از دروس کتاب امریکن فایل پیرامون یک موضوع بحث می‌کند. تمرینات اسپیکینگ نیز شامل موضوع اصلی درس است. شما می‌توانید راجع به موضوع خاصی با دوستانتان مکالمه کنید. یا می‌توانید به تنهایی این مهارت را در خود تقویت کنید. صحبت درباره یک موضوع مشخص، قدرت ایده پردازی را در شما بالا می‌برد. بدین ترتیب شما در لحظه می‌توانید درباره موضوعات متفرقه به زبان انگلیسی صحبت کنید.

تقویت مهارت نوشتاری یا Writing

در کتاب American English File نحوه آموزش ساختار دستور زبان قید شده است. ساختار صحیح جملات و استفاده از لغات کلیدی تا حد بسیار زیادی در مهارت نوشتاری موثر است. در تمرینات هر یک از دروس، موضوعات مرتبط با نامه نگاری نیز آمده است. شما می‌توانید با الگوبرداری از نحوه نامه نویسی، مهارت رایتینگ را تقویت کنید.

بررسی تخصصی کتاب امریکن فایل

از جمله عوامل مهم برای یادگیری زبان آموزان، متون اصلی کتاب است. معمولاً نویسندگان مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی شیوه‌های خاصی برای تألیف کتاب به کار می‌برند. از جمله اصلی‌ترین این شیوه‌ها، استفاده از تمامی مفاهیم کاربردی است. این مفاهیم به صورت تصویری و متنی در کتاب آورده می‌شود. در روند آموزشی شیوه فراگیری زبان آموز حرف اول را می‌زند. مفاهیم کتاب امریکن فایل جامع و کاملاً کاربردی است. در متون و گفتگوها رایج‌ترین موضوعات عنوان شده است. مفاهیم کاملاً ساده و قابل درک می‌باشند. در مجموع متریال آموزشی در آموزش زبان، نقش ویژه‌ای دارند. بیراه نیست که کتاب American File به عنوان رفرنس در اغلب کشورها تدریس می‌شود.

امریکن فایلمجموعه‌ای از تمامی مهارت‌های زبانی

کتاب American English File مجموعه از تمامی مهارت‌ها را شامل می‌شود. مهارت نوشتاری، مهارت کلامی، مهارت خواندنی و مهارت شنیداری. هر ۶ جلد از کتاب امریکن فایل، یک مجموعه تکمیلی از مهارت‌های انگلیسی است. در نتیجه توصیه می‌شود هر ۶ جلد را به صورت یک‌جا تهیه نمایید. برای مطالعه دروس بایستی هر چهار مهارت را در نظر داشته باشید. برای نمونه اگر مطالعه درس اول را شروع می‌کنید. پس از خواندن متون و گرامر های درس اول. حتماً به فایل صوتی همان درس گوش دهید. تمرینات را انجام دهید. شیوه نگارش خود را تقویت کنید. تمرینات مربوط به مکالمه را به تنهایی یا با دوستانتان انجام دهید. در رابطه با موضوع درس صحبت کنید. هر چهار مهارت را در خود تقویت کنید. بدین ترتیب می‌توانید انتظار قبولی در امتحانات را داشته باشید.

موضوعات کتاب امریکن انگلیش

مجموعه آموزشی این کتاب اهداف به‌خصوصی را دنبال می‌کند. با توجه به اهداف هر مجموعه، موضوعات دروس آن مشخص می‌شود. این موضوعات اغلب شامل موارد زیر است؛

احوالپرسی

خانواده

توصیف خصوصیات اخلاقی و ظاهری اشخاص

توصیف مشاغل

انواع تفریحات و سرگرمی

توصیف طبیعت

هنر، فیلم، موسیقی

انواع ورزش‌های متفرقه

محیط زیست

و مواردی از این قبیل می‌شود.

جزئیات دروس کتاب American File

دروس کتاب  American English File- Starter

درس اول کتاب American File آموزش افعال to be، آموزش اعداد 10-0 آموزش ایام هفته و کشورها درس هفتم کتاب American File آموزش can- can not

، افعال رایج

درس دوم کتاب American File آموزش افعال to be، ملیت‌ها، آموزش اعداد 11-100 درس هشتم کتاب American File آموزش حال استمراری، آب و هوا
درس سوم کتاب American File آموزش اسامی مفرد و جمع، آموزش اشیا درس نهم کتاب American File  آموزش زمان گذشته ساده، حروف اضافه
درس چهارم کتاب American File آموزش صفت‌ها، افراد خانواده، اشخاص و انواع رنگ‌ها درس دهم کتاب American File آموزش زمان گذشته ساده، افعال با قاعده، افعال رایج
درس پنجم کتاب American File آموزش حال ساده، آموزش انواع خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها درس یازده کتاب American File آموزش ضمایر مفعولی، گذشته ساده، opinion words، افعال رایج، افعال بی قاعده
درس ششم کتاب American File آموزش حال ساده، آموزش قیدها درس دوازده کتاب American File آموزش مرور گذشته، آموزش زمان گذشته ساده و آینده، آموزش اصطلاحات مربوط به زمان آینده، مرور verb collocations

 

دروس کتاب     American English File 1

درس اول کتاب American File افعال to be، ضمایر فاعلی، ایام هفته، اعداد0-100، خوشامدگویی، جهان درس هفتم کتاب American File آموزش زمان گذشته ساده، آموزش انواع افعال منظم و نامنظم، آموزش ساختار لغات، آموزش اصطلاحات زمان گذشته
درس دوم کتاب American File حروف تعریف، صفات، افعال دستوری، modifiers، اشیا، رنگ، صفت، احساسات درس هشتم کتاب American File آموزش زمان گذشته ساده، there is، there are، آموزش انواع اسامی جمع، there was، there were، آموزش افعال نامنظم
درس سوم کتاب American File آموزش زمان حال ساده، آموزش ساختار کلمات سوالی،  توصیف انواع مشاغل،  توصیفverb phrase درس نهم کتاب American File آموزش انواع اسامی قابل شمارش و اسامی غیر قابل شمارش، آموزش کمیت و میزان، آموزش صفات مقایسه‌ای، آموزش انواع غذا و آموزش اعداد
درس چهارم کتاب American File whose، مالکیت، حروف اضافه زمان و مکان، قرارگیری قیود، خانواده، فعالیت‌های روزانه،  قیود و adverbs of frequency درس دهم کتاب American File آموزش صفات عالی، be going to، آموزش اصطلاحات مربوط به زمان آینده، آموزش انواع تفریحات، آموزش عبارت‌هایverb phrase
درس پنجم کتاب American File ساختار can- can not -، آموزش زمان حال استمراری، توصیف فصل‌ها،  توصیف آب و هوا، Verb phrase درس یازده کتاب American File آموزش ساختار قیود، verb + infinitive، آموزش افعال رایج
درس ششم کتاب American File ضمایر مفعولی، like، تقویم، موسیقی درس دوازده کتاب American File آموزش زمان حال ساده، آموزش زمان گذشته ساده، آموزش قسمت سوم افعال نامنظم، مرور کلماتword group

 

دروس کتاب  American English File- 2

درس اول کتاب American File آموزش سوالات  WH question ، آموزش زمان گذشته ساده، آموزش زمان گذشته استمراری انگلیسی،  آموزش اعداد،  آموزش verb phrase، آموزش توصیف اشخاص، ظاهر، شخصیت و لباس درس هفتم آموزش

Infinitive, Must, Have to, verb

درس دوم کتاب American File آموزش زمان گذشته ساده، آموزش افعال منظم و نامنظم، آموزش زمان گذشته استمراری، توصیف انواع تفریحات، حروف اضافه زمان و مکان،  آموزش عبارت‌های verb phrase درس هشتم آموزش should ، آموزش جملات شرطی انگلیسی نوع اول، possessive pronouns
درس سوم کتاب American File be going to، آموزش زمان آینده استمراری، آموزش عبارات موصولی، هواپیما، آموزش افعال همراه با حروف اضافه درس نهم آموزش جملات شرطی نوع دوم، present perfect، حیوانات، ترس و لغات مرتبط با آن، نحوه ساختار بیوگرافی
درس چهارم کتاب American File آموزش زمان حال کامل، something، anything، nothing خرید کردن، انواع صفات، house work: make or do درس دهم آموزش فعال مجهول، used to، might، توصیف موضوعات مربوط به مدرسه
درس پنجم کتاب American File آموزش صفات مقایسه‌ای، آموزش انواع قیود، مقدار و کمیت، اصطلاحات مربوط به زمان، توصیف شهر یا روستا، بدن و سلامتی درس یازده توصیفات مربوط به حرکت، word of phrasal verb، so، neither، ورزش، تشابهات
درس ششم کتاب American File will and won’t، مروری بر زمان افعال،opposite verb، verb + back،  صفات و حروف اضافه درس دوازده آموزش زمان گذشته کامل، توصیف نقل قول مستقیم، verb phrase، say or tell، مرور مطالب

 

دروس کتاب  American English File- 3

درس اول آموزش زمان حال ساده و  زمان استمراری، future form، آموزش زمان حال ساده استمراری، آموزش انواع غذا و آشپزی، افراد خانواده، آموزش انواع صفات مربوط به شخصیت درس ششم آموزش ساختار عبارات مجهول، آموزش افعال modal، توصیف فیلم‌ها، بدن انسان
درس دوم آموزش زمان حال کامل و گذشته کامل، پول، strong adjective درس هفتم  آموزش عبارات شرطی نوع اول، future clause، تحصیل
درس سوم آموزش صفات تفضیلی و عالی، حروف تعریف، حمل و نقل، collocation درس هشتم ساختار نقل قول مستقیم، gerunds  and infinitives، خرید و شغل
درس چهارم can، could، be able to، افعال modal، صفات، مکالمات تلفنی درس نهم آموزش ساختار جملات شرطی نوع سوم، کمیت و مقدار، قیود و صفات، وسایل الکترونیکی و phrasal verb
درس پنجم آموزش زمان گذشته، usually and used to، ورزش، روابط درس دهم relative clause، tag questions، compound nouns، جرم

 

دروس کتاب  American English File- 4

درس اول question formation، افعال کمکی، درک مطلب، صفات تفضیلی، modifiers درس ششم gerunds and infinitives، used to، get used to، be  used to، موسیقی و خواب
درس دوم آموزش زمان حال کامل ساده و استمراری، استفاده از صفات به جای اسم، adjective orders، بیماری و جراحت، مد و پوشاک درس هفتم آموزش فعال modal، verb of sense، بدن انسان
درس سوم آموزش زمان گذشته کامل استمراری، narrative tense، جایگاه قیود و عبارت های قیدی، مسافرت با هواپیما، قید و عبارات قیدی درس هشتم آموزش ساختار عبارات مجهول، reporting verbs، جرم و مجازات، رسانه‌ها
درس چهارم آموزش زمان آینده کامل و آینده استمراری، zero and first conditionals، future time clause، توصیف محیط زیست،  توصیف آب و هوا، اصطلاحات با take درس نهم clause of contrast and purpose، آموزش اسامی جمع و غیر قابل شمارش، توصیف تبلیغات، توصیف انواع کسب و کار، ساختار پیشوندها و پسوندها
درس پنجم unreal condition، structure after wish، توصیف ساختار و بیان احساسات همراه با توصیف افعال و صفات درس دهم آموزش کمیت و مقدار، آموزش حروف تعریف، علوم، collocation

 

دروس کتاب  American English File- 5

درس اول discourse make، connectors، have، شغل، شخصیت و خانواده درس ششم Verb + object + gerund  or infinitive، جملات شرطی، صفات ترکیبی، phone language
درس دوم آموزش انواع ضمایر، the past: narrative tense used to and would، ترمینولوژی زبان، word building،   abstract nouns درس هفتم آموزش عبارات permission آموزشobligation and necessity، verbs of sense، آموزش ساختار پیشوندها، ساختار مکان و جابه‌جایی
درس سوم get، discourse makers، phrasal with get، تاریخ و جنگ درس هشتم gerund and infinitives، توصیف برنامه‌های آینده، سلامتی و پزشکی، گردشگری و توریسم
درس چهارم آموزش   speculation and dedication، آموزش عبارات تاکیدی، sounds and human voice، توصیف صداها و اصوات انسانی درس نهم noun: compound and possessive form، توصیف عبارات مرتبط با آماده کردن غذا، توصیف طبیعت
درس پنجم distancing،past tense unreal uses of،  زمان و پول درس دهم آموزش انواع عبارات تاکیدی، مقایسه، اسم، صفت، فعل

 

سطوح کتاب امریکن فایل

هدف تمامی زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی، افزایش توانایی برای تسلط در هر چهار مهارت است. مجموعه آموزشی کتاب امریکن فایل، تمامی آنچه که یک زبان آموز از یادگیری انتظار دارد را در یک‌جا جمع‌آوری نموده است. همانطور که توضیح داده شد. کتاب American File شامل سطوح مقدماتی تا پیشرفته است. در نتیجه افراد با توجه به سطح دانش خود می‌توانند از مفاهیم کتاب استفاده کنند. مکالمه انگلیسی برای تمامی زبان آموزان حائز اهمیت است. تمرکز کتاب امریکن انگلیش بیشتر روی اسپیکینگ و مکالمه است. به همین جهت تمرینات اسپیکینگ در کتاب مورد توجه قرار گرفته است. در هر درس از کتاب سه بخش اصلی وجود دارد. این بخش‌ها شامل گرامر، لغات و تلفظ است. در هنگام مطالعه بایستی به این سه بخش نیز توجه داشته باشید.

ارزیابی مجموعه آموزشی امریکن انگلیش

هر یک از کتاب‌های مجموعه امریکن انگلیش شامل ۱۰ الی ۱۲ درس است. همانطور که در توضیحات بالا گفته شد. تمرکز کتاب امریکن فایل بیشتر بر روی مکالمه، گرامر و واژگان متمرکز است. از جمله مهمترین نقاط مثبت این مجموعه تقویت اسپیکینگ است. اغلب زبان آموزانی که در مکالمه ضعیف هستند. پیشنهاد می‌شود که از خرید کتاب American File بهره‌مند شوند.

شما می‌توانید این مجموعه آموزشی را از فروشگاه‌های آنلاین تهیه کنید. مطالب در این مجموعه کاملاً کاربردی و مفهومی است. علاوه بر آن اگر چنانچه تمایل به شرکت در آزمون‌های اصلی زبان انگلیسی را دارید. شرط اول آن است که باید پایه زبان خود را قوی کنید. با مطالعه مجموعه ۶ جلدی کتاب امریکن انگلیش، می‌توانید به راحتی در اینگونه آزمون‌ها شرکت کنید. با توجه به آنکه هر چهار مهارت اصلی در این مجموعه گنجانده شده است. قبولی زبان آموزان در امتحانات اصلی تضمین شده است.

خرید کتاب امریکن فایل

با توضیحات فوق، خرید مجموعه آموزشی کتاب  American File برای تمامی زبان آموزان ضروری است.خرید این مجموعه با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شود. با خرید این مجموعه می‌توانید به یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی مسلط شوید. مطالعه مفاهیم این مجموعه ساده و روان می‌باشد. بدین ترتیب این مجموعه به صورت خودآموز به راحتی نیز امکان‌پذیر است.

کتاب 2 American English File

تومان110,250